NASLOVNICA Donacije Općenito U 2010. godini donirano više od 60.000 Kn

U 2010. godini donirano više od 60.000 Kn

Vrepčani su ove godine pokazali veliko zajedništvo i želju da vlastitim snagama poboljšaju društveni standard u selu. Zahvaljujući angažmanu nekoliko entuzijasta, pokrenute akcije prihvaćene su od vrepčana i nekoliko vanjskih donatora koji su se odazvali i za potrebe sela donirali ukupno 60.325,16 Kn, od kojih 25.185,16 Kn u novcu, a 35.140,00 Kn u radu i materijalu.

Najviše sredstava donirano je za uređenje Društvenog doma u Vrepcu - ukupno 42.580,16 Kn, od čega za stolariju i uređenje dvorane u Domu 34.610,16 Kn, a za izgradnju nove bine u dvorani 7.970,00 Kn. Na otvaranje web stranice i njeno održavanje utrošeno je 7.400,00 Kn, za uređenje groblja prikupljeno je 5.525,00 Kn, a na postavu krsta na gradini utrošeno je 4.820,00 Kn.

Potreba ima još. Prateći ove stranice mogu se identificirati inicijative koje su pokrenute ali nisu mogle biti realizirane, kao i one koje treba pokrenuti te se nadamo da će se i u narednoj godini pokazano zajedništvo nastaviti i nadamo se - omasoviti. Pozivamo stoga sve one koji se do sada iz nekih razloga nisu mogli uključiti da to učine, da se priključe i daju svoj doprinos u akcijama koje će se pokrenuti - kao donatori, sudionici ili pokretači.

I, kao što imate priliku pratiti ove godine, svi prilivi i utrošci sredstava (u novcu, materijalu ili radu) su evidentirani i javni. Tako ćemo i nastaviti sa namjerom da i ovim načinom prezentiranja podataka stvorimo dodatni pozitivni odnos prema akcijama i pojačamo duh zajedništva među nama.

Download this file (101231_Donacije u 2010. godini-Rekapitulacija.pdf)101231_Donacije u 2010. godini-Rekapitulacija.pdf[ ]Administrator50 Kb
Ažurirano Subota, 22 Siječanj 2011 20:43