MJESNI ODBOR VREBAC

Vrebac, Pavlovac Vrebački, Zavođe Vrebačko, Selište Vrebačko

 • Povećaj slova
 • Resetiraj
 • Smanji slova

Obavještenje

E-mail Ispis PDF

Nakon prijema 5 novih članova, naše Društvo - Srpska narodna čitaonica i knjižnica u Vrepcu sada broji ukupno 53 člana.

Imamo još potencijalnih članova koji su preuzeli pristupnice da ih popune. Što više članova imamo, jači smo i kredibilniji u traženju donacija za obnovu Doma i ostalih radnji na unapređenju kulturnih dešavanja i očuvanja naše tradicije, ne samo u Vrepcu nego u čitavom našem kraju.

Apelujemo na sve naše članove, ako su u mogućnosti, da razgovorom sa našim ljudima upoznaju ih sa djelovanjem Društva, te da eventualno dobijemo još novih članova koji mogu aktivno i ravnopravno učestvovati u našem radu, tako što će svojim idejama, zalaganjem i radom unaprediti i ostvariti neke od naših ciljeva. Moguće je da se unutar Društva naprave i Sekcije, kao sto su npr sportska, likovna, slikarska, književna i mnoge druge za koje se pokaže interes. Takođe, svi članovi s obzirom da plaćaju godišnju članarinu, imaju pravo da uzmu na čitanje sve knjige koje su na raspolaganju, a kojih će biti sve više. Hvala svim članovima na razumjevanju. Samim članstvom već se na izvjesni način zalažemo za sve gore navedeno, ali isto tako znamo da svi možemo i više i bolje. To je način i da se istaknu pojedinci za svoj rad u Sekcijama.

S poštovanjem

Upravni odbor

Srpske narodne čitaonice i knjižnice u Vrepcu

Ažurirano Petak, 13 Studeni 2020 18:43  

Vrebački motivi

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Statistika


Posjetitelji danas:9
Posjetitelji jučer:77
Posjetitelji ukupno:319920

Posjetitelji

Trenutno aktivnih Gostiju: 9